BLOGveida draza tehniskajā pierakstā

Dzīve

Neapdomīgie interneta sniedzēji (16 komentāri)

Kirils 2010-08-19 11:33:44 Dzīve
Ir tādi interneta pakalpojumi sniedzēji, kas taupa uz aparatūras kvalitātes, taču uz tā rēķina cieš klienti, kuriem bieži pazūd internets.

Piemēram, IT Risinājumi vakar pirms 17:00 pārtrūka Interneta piegāde, taču viņi vēsu galvu pateica, ka neko nedarīs līdz pat šim rītam. Tikai ap 11:00 interneta piegāde tika atjaunota.

Morāle ir tāda, ka lielai daļai interneta pakalpojumu sniedzēju ir pie kājas, cik kvalitatīvu internetu viņi piegādā un izdevīgāk ir taupīt uz darbu un aparatūras kvalitātes. Tas ir tāpēc, ka viņi neko nezaudē. Lielākā daļa klientu ar prieku samaksās par to laiku, kad viņiem internets nemaz nebija pieejams. Nedaudzi atteiksies to darīt, un maksās tikai par tām minūtēm, kad internets reāli tika piegādāts. Neesmu dzirdējis, ka kāds dotos uz tiesu un mēģinātu attiesāt zaudējumus, kas radušies dēļ tā.


Atdodu un pārdodu datorlietas un autolietas (u.c.) (3 komentāri)

Kirils 2010-06-28 09:26:07 Dzīve
Stipri uzfrišināju kirils.info dizainu (iepriekšējais bija Apache ģenerēts direktoriju saraksts), jo beidzot radās pietiekošs spiediens, lai atbrīvotos no visādām nevajadzīgām mantām. Līdz ar to izveidoju triviālu sludinājumu sarakstu, kurā man nebūtu slinkums mest informāciju par pārdodāmajām lietām. Darbības pricips diezgan triviāls: izveidoju folderi, iekšā fotogrāfijas un apraksts, bet pārējais tiek sagatavots automātiski. Ja ir vēlme parunāt par tur esošajām lietām (vai nopirkt) to droši var darīt publiski raksta komentāros vai privāti kontaktos.


GPS nesasniedzamība (2 komentāri)

Kirils 2010-04-18 17:19:22 Dzīve
Bilde rakstam Tā kā vakar laiciņš pārāk māķonains, izbraukums pie jūras tika atlikts uz šodienu. Kartē sameklēju foršu vietu, iesēdos mašīnā un devos ceļā. Pirms tam vēl TomTom (GPS uztvērējs) parādīja man diezgan mulsinošu paziņojumu "Iespējams, tevi gaida jauna bezmaksas karte. Lai to instalētu, lūdzu, pieslēdz ierīci datoram un atvert TomTom HOME." Taču es nolēmu, ka pieslēgšu pēc tam, kad būšu atgriezies. Ko galu galā nozīmē "iespējams"? Un kā viņš to var zināt?


Mans ampluā (3 komentāri)

Kirils 2010-01-03 04:01:24 Dzīve
Bilde rakstam Sveicināts divi tūkstoši desmitajā gadā, manu lasītāj! Vēlējos padalīties kādā stāstā.

Ap Ziemassvētkiem biju aizgājis uz "Hamletu"... nedaudz pēc improvizācijas teātra beigām, kad parastā publika jau devusies pa mājām. Nebiju vismaz gadu vai vairāk bijis tur. Aizgāju pasēdēt un atcerēties vecos laikus. Džerijs, Viesturs, Mārcis un čupa jauno.


Par sevi (7 komentāri)

Kirils 2009-11-30 04:19:06 Dzīve
Bilde rakstam Hmm, laikam jāsāk rakstīt kaut kādu vairāk "par sevi" blogu vai varbūt jāuzsāk mikroblogošana. Gribas parunāties ar kādu, nevienu un visiem. Turklāt reizē. Tā kā man jau ir blogs, tad sāksim vismaz te.

Ar man tuviem cilvēkiem notiek dažādas lietas, taču es par tām nemaz neuzzinu. Vairs nevar uzticēties. Un vienā brīdi viss, viss, viss saliekas pa plauktiņiem. Varbūt vienā brīdi saliekas gandrīz viss, bet pilnīgi viss saliekas nedaudz ilgākā laika periodā, bet tik un tā tagad paliek tikai kvēlojošs jautājums - ko tālāk?

Tikko lidoju ar lidmašīnu, bija laiks apdomāties, jo nebija cita, ko darīt. Īstenībā viss ir vienkārši. Esmu pārāk augstās domās par sevi, lai uz šo jautājumu būtu vairāk par vienu ļoti konkrētu atbildi.

Ak, svētki (4 komentāri)

Kirils 2009-11-18 23:06:25 Dzīve
Skumjākais 18. novembris manā mūžā.

Ļoti vēlējos atlidot atpakaļ uz Latviju, lai te sagaidītu Valsts svētkus. Sagaidīju. Latvijā ir vientuļi.

Valsts devalvācija I (9 komentāri)

Kirils 2009-06-12 22:31:35 Dzīve
Nu, citiem vārdiem, šai valstij vairs praktiski nav vērtības. Žēl, ka dzimtenei ko mīlu, virsū ir uzgūlusies tāda sērga kā šī valsts ar visu viņas aprātu.

Bet ko nu par to. Es īstenībā par pareģojumiem un secinājumiem gribēju pastāstīt. Pirms dažām dienām, smēķējot reņģes, izdevās nokļūt vienā iztēles līmenī ar mūsu valsts priekšgalu un prognozēt, ka tiks apsvērta obligātā karadienesta atjaunošana. Paspēju arī apcerēt dažādus šādu izmaiņu scenārijus. Interesantākais jautājums, kas man radās, ir šāds: Kas apmaksās ceļa izdevumus turp un atpakaļ jauniešiem, kas ar vai bez visām savām ģimenēm jau sen savu rezidences zemi ir nomainījuši pret Lielbritāniju, Īriju, Tobāgo vai Tokiju?
Lai arī šis ir interesantākais jautājums, domāju, ka līdz tā risināšanai nemaz nenonāksim, jo vēl nesen armija taču bija pārpildīta un cilvēki stāvēja rindā, lai tajā iestātos. Kur tad tagad liks tūkstošiem obligāto cilvēku?

Atziņas par auto vadīšanu Rīgā (8 komentāri)

Kirils 2009-05-06 22:31:20 Dzīve
Vienmēr taču vadāju līdzi saskaņoto, taču šodien kaut kā nebija pagadījies.
Vienmēr esmu braucis ļoti piesardzīgi un uzmanīgi, lai arī brīžiem agresīvi; arī šodien.

Stāvēju pie sarkanās gaismas, kad sajutu sitienu pa muguru (mašīnas muguru). Tur mašīna ar 4 dāmītēm.. Nu visā visumā garlaīcīgs pasākums, kā parasti. Nekā īpaša, lai gan policisti ieradās gana ātri un visu izdarīja operatīvi. Cerēju, ka pietiek ar apdomīgu braukšanu, lai paglābtu sevi no čakara ar remontiem. Tagad gan nāksies pavazāties pa apdrošinātajiem (pēc tam, kad būšu atpakaļ no komandējuma)...

Pērku Tavu veco portatīvā datora lādētāju (7 komentāri)

Kirils 2008-11-03 18:50:08 Dzīve
Steidzami pērku lietotu Dell 90W lādētaju (darba kārtībā) portatīvajam datoram. Atlīdzība alus vai citā pieņemamā veidā.

Latvija-Slovākija-Latvija (9 komentāri)

Kirils 2008-05-13 16:58:45 Dzīve
Pirmais tiešām garais brauciens. Nebiju domājis, ka no stūrēšanas var dabūt tulznas un no pedalēšanas sāpošus kreisās kājas muskuļus. Toties iemācījos noturēties uz kalnu serpentīnām īpaši nesamazinot ātrumu.

Skaitītājs

Unikālie hosti
Šodien:59
Vakar:241
Ra:317

Cita draza

1. SIA
Smēķēšana grūtniecības laikā kaitē Jūsu bērnam