BLOGveida draza tehniskajā pierakstā

Internets

Kirilam jauna nodarbošanās (17 komentāri)

Kirils 2013-09-22 14:17:03 Internets
Bilde rakstam 80% šī gada jau cauri. Tevi interesē, kāpēc pa gadu nav bijis nekādu jaunu ierakstu, manu lasītāj? Kāpēc blogā svilpo vējš?
Atbilde ir triviāla, bet tomēr reizē satraucoši, pārsteidzoši forša!

Esmu atradis sev labāku nodarbošanos. Kādu dienu, braucot mājup pa Vidzemes šoseju, nolēmu, ka jāizmēģina kaut kas jauns — jāsāk spēlēt klavieres. Tāpēc sagrabināju brīvos līdzekļus un jau nākamajā nedēļā iegādājos Roland digitālās klavieres. Viss gads pagāja, mācoties tās spēlēt, un tagad, manu mazo draudziņ, esmu gatavs Tev parādīt, kas no tā visa ir sanācis.


WikiOrigin Project (8 komentāri)

Kirils 2012-10-11 10:02:27 Internets
Čau. Man te, protams, notiek viss kas interesants, bet par to citreiz, kad/ja pārcelšu šo visu uz WordPress platformu, lai vieglāk rakstīt. Šobrīd Tevi varētu interesēt tas, ka esmu uzrakstijis nelielu projektiņu — WikiOrigin, kas Tavā vietā klikšķina pa Wikipēdijas saitēm un rāda, kur tad galu galā nonāksi.

Ietaupa laiku un ir interesanti. Turklāt savāktie dati tiks izmantoti, lai uzzīmētu smukus saišu grafikus. Iesaku izmēģināt gan latviešu, gan angļu variantu!

QuizRace.com mērķis un īpašnieks (27 komentāri)

Kirils 2011-05-04 13:34:19 Internets
Bilde rakstam QuizRace.com sākās kā interesanta spēlīte ar nelielām lamatām, kur ik pa brīdim jāielūdz papildus "spēlētāji". Jau no sākta gala man bija skaidrs, ka šis ir latviešu veidots projekts, bet "balva" droši vien uzmetiens, jo nekur nebija redzami lietošanas noteikumi. Es veikli vien aizvakar tiku līdz 22. līmenim un to atšifrēju, taču atbilde - "readose.com" - nederēja. Padomāju: "ok, stulba mārketinga stratēģija, kā reklamēt produktu, bet laikam tās arī ir spēles beigas".

Tikai vēlāk es nolēmu veikt nelielu izmeklēšanu un noskaidrot, kas tad aiz tā visa slēpjas.


eBay.lv (2 komentāri)

Kirils 2010-07-27 23:14:56 Internets
Tas jau nāk. Baidies! Pirms pāris mēnešiem tas nonācis viņu rokās... Tagad jāsagaida, kad to palaidīs.

Cienījamie biedri blogeri (17 komentāri)

Kirils 2010-05-18 12:51:20 Internets
Nu, kāpēc, kāpēc, lai komentētu jūsu blogus, jūs pieprasat ievadīt e-pasta adresi? Bieži šī prasība pat nav skaidri norādīta, kas noved pie tā, ka pēc kļūdas paziņojuma jādodas atpakaļ un jāiesūta komentārs vēlreiz.

Ko dod šī prasība un kāds ir tās pamatojums? Ko jūs ar tiem e-pastiem pēc tam darāt? Tur taču tāpat var ierakstīt "x@y.com", ja nav vēlme atstāt e-pastu, ko parasti arī daru. Priekš kam tad to padarīt par obligātu lauku?

Google uzsāk IPv6 atbalstu! (7 komentāri)

Kirils 2009-04-02 00:47:24 Internets
Beidzot! Apsveicu visus.

google.com = 2001:4860:a003::68

Snigšanas dēļ apgrūtināta satiksme (3 komentāri)

Kirils 2009-03-17 20:50:57 Internets
Lasu Latvijas tīmeklī atrodamos virsrakstus. Ņemot vēra, ka šodien "satiksme" man nekādu diskomfortu, izņemot vēsuma sajūtu, nesagādāja, ar interesi iebridu komentāros, kas paredzami manī radīja sajūsmu.

Tagad aicinu izteikt savas versijas par virsrakstu.
Daži varianti to get started:
Olu dēļ apgrūtināta dejošana.
Intensīvas satiksmes dēļ nopietni apgrūtināta snigšana.

DPS "maiss.02.lv" palielināts maksimālais faila izmērs (3 komentāri)

Kirils 2009-02-25 01:19:10 Internets
Bilde rakstam Laikā, kad visapkārt skan krīze un samazinājumi, nāku ar priecīgu ziņu. No šodienas datņu padošanas sistēmā "maiss.02.lv" katra faila izmērs nedrīkst pārsniegt 50 mebibaitus, iepriekšējo 20 vietā. Turklāt tas joprojām ietilps bezmaksas komplektā!

Saglabājas arī visas unikālās projekta iespējas - pilnvērtīga darbība, neatkarīgi no pārlūkprogrammas, iespēja grupēt failus pa maisiem, automātiska nevajadzīgu failu dzēšana, kā arī pilnīga brīvība no reklāmas.

Ja projekts šķiet ikdienā noderīgs, droši varat ziedot tos santīmus, kas Tev atlikuši. Apsolu pasargāt tos no inflācijas zoba, liekot tos lietderīgā darbā.

Saraksts ar 7 lietām (67 komentāri)

Kirils 2009-01-22 22:01:02 Internets
Cienījamie lasītāji! Informēju, ka bloga redakcija ir saņēmusi vairākkārtejus lūgumus atbildēt uz 7 "jautājumiem". Šo lūgumu izskatīsim saskaņā ar mūsu labākajām tradīcijām un nodosim izpildei astoņu tūkstošu septiņu simtu sešdesmit sešu stundu laikā.

draugiem.lv: vai gribētu aiziet uz randiņu? (10 komentāri)

Kirils 2008-08-21 23:28:03 Internets
Bilde rakstam Sveikas, lakstīgalas! :)
Pēc gara pārtraukuma esmu atgriezies, lai ziņotu par karu un uzturētu mieru, un esmu iegājis draugiem.lv. Ko es tur redzu? Slepenais pielūdzējs ir atpakaļ.

Un man tas piedāvā neko citu, kā trīsgadīgus puisīšus. "Vai gribētu aiziet uz randiņu?:)" vilinoši saka oranžais portāls, kas iestājas pret pedofīliju.

Skaitītājs

Unikālie hosti
Šodien:57
Vakar:241
Ra:317

Cita draza

1. SIA
Atmest smēķēšanu Jums var palīdzēt Jūsu ģimenes ārsts un farmaceits