BLOGveida draza tehniskajā pierakstā

Pods nolaists podā

Pods nolaists podā (63 komentāri)

Kirils 2004-11-23 22:41:53 Internets
Bilde rakstam Nevarēju nepamanīt, ka pēdējās diennakts laikā manā blogā iebriduši gandrīz pussimts cilvēku ar vienu vienīgi mērķi - atrast zelta podu ar pods.lv izejas kodu.

Visi ieintersētie jau būs dzirdējuši, ka naktī no 21. uz 22. novembri pods.lv nonests ar solījumiem publicēt tā kodu. Līdz ar viņu nonests arī viens no OgreLand kompānijas serveriem, uz kuriem hostējās tādas mājaslapas kā www.rave.lv, www.calis.lv, www.nza.lv, www.sieranams.lv, www.konkas.com, www.impulss.lv, www.whirlpool.lv u.c. (Pie saitēm arī attiecīgas diskusijas.)

Bet es, kā parasti, centīšos pasniegt visus pieejamos faktus un viedokļus.

Sākšu ar savu notikumu versiju. Izmantots kaut kāds webisks eksploits (iespējams phpBB vai Apache), tad privilēģijas eskalētas līdz maksimumam, izmatojot kādu kerneļa eksploitu (uz kastes bija Linux kernelis 2.4.18).

Cilvēks, kas sevi sauc "Mandarins" paspēja izbļausīties, ka šodien uz NetSec.lv servera būs pieejams apraksts, kā tika veikta uzlaušana. Serveris visu dienu bija nepiejams, taču vakarā sāka strādāt ar piezīmi
NetSec.lv patreiz ir palielas tehniskas problemas, ka rezultata servaks bisku raustas.

Viņu versija par uzlaušanu (pieejama epizodiski, dēļ kaut kādiem gļukiem) ir līdziga manējai, taču OgreLand web serveris noteikti negriezās uz root lietotāja, tādēļ ar viņu aprakstu vien nepietiek. Kā arī viņi min, ka datuve.lv esot uzlauzta tā pat. Pēc manā rīcībā esošās informācijas, datuve.lv ir hostiga problēmas. Hostingu nodrošina SIA "Garmtech".

Ir pieejami paša laužņa ekrānšāviņi, pārkāpuma izdarīšanas brīdi. Man ir savs pamats domāts, ka tie ir viltoti, taču to es paturēšu pie sevis, mani argumenti jūs par to nepārliecinās. :)
Šāviņi: mājas, warez, procesors, dzēšana (kreisajā pusē redzams mama.lv ar ievainojamo phpBB), hacked, rezultāts.
Pēdējie divi šāviņi ir aizdomīgi līdzīgi tiem, kas tika publicēti foto.inbox.lv, tāpēc man ir pamats domāt, ka viņus ir taisijis un augšupielādējis (nošaujiet mani) tas pats cilvēks, kas uzlauza serveri. Lai gan gudri vīri man nepiekrīt... Nu redzēsim.

Lūk arī eksluzīva intervija ar pašu pods.lv domēna īpašnieku Arti Āri (ne to, ko es personīgi pazīstu jau daudzus gadus, bet to slavēnāko), plašāk pazīstamu ar niku CooLynX. Intervija noritēja diennakti iepriekš.
CooLynX ir publicējis autorrakstu ar savu viedokli par notikumiem.


Kāds ir Tavs maizesdarbs?
HTML maketētājs/programmētājs, sauc kā gribi. Plus vēl visādi nieki, kas saistīti ar webisko risinājumu izstrādi. Ne gluži dizainers - ar zīmēšanu man maza saistība. Tu saliec to bildīti, ko iedod dizainers iekš pareiza HTML?
Jā, zīmē citi, es no bildes veidoju HTML. Es salieku kopā to, ko ir saprogrogrammējuši/sazīmējuši citi. Tā, lai tas būtu baudāms webā.
Visus šobrīd uztrauc viena lieta - backupi Tev taču ir?
Man - jā. Varbuut nav komentu, bet tas jau fufelis :)
Tikai kaut kādu pēdējo komentu visdrīzaak, vai ne?
Jā.
Vai arī download.pods.lv bija nobackupots? Vai tas tiks atjaunots tāds kāds bija?
Nē. Tur taču bija 2GB.
Tātad, ja tie ir dzēsti, Tu tos neatjaunosi?
Laika gaitā, uzreiz noteikti nē... nemaz necentīšos.
Man pašam, redzot kādu defeisu, bieži vien pirmās aizdomas krīt uz defeisa anaunsētāju, uz to, kas publiski paziņo par defeisu. Vai aizdomas citu starpā krita arī uz m|sc?
Varbūt jā. Taču m|sc noteikti nepublicētu, ja pats to būtu darījis. Viņš nav tik dumjš.
Cik vecs, Tavuprāt varētu būt šis hakeris, kas vainojams pie masveida defeisa?
Nu, iespējams kaut kur tā līdz 23 gadiem. Savā attīstībā noteikti aizkavējies, izglītības ziņā viņu vērtēju kaut kur uz 16-17.
Vai domā nomainīt hostinga palakpojumu sniedzēju, kad viss būs norimis?
Domāju, ka nē. Ja vien mani neizmetīs. :D Ja kāds gribēs, tad jebko uzlauzīs. Nav bullet-proof sistēmu.
Vai esi guvis no tā kādu mācību?
Pagaidām gan nekādu mācību neguvu, jo neko no tā puiša izteikumiem neuztvēru nopietni - vienkārši kāds satrakojies tīņa prātā gribēja kaut ko pierādīt. Manā skatījumā nekas no viņa uzrakstītā neatbilst patiesībai.
Tātad šobrīd Tu uzskati, ka viņam nebija pieejas sourcei, tās dzēšanai?
Ir skaidrs, ka viņam bija roots, ar to viss ir izteikts. Vienkārši tie viņa argumenti bija tādi smieklīgi. Tiem es nepiekrītu.
Es saprotu, ka nebaidies no tā, ka Tavu kodu palaidīs tautā?
Nē... Tur nav nekā slikta. Es taču nekad nekad neesmu lielījies, ka būtu koderis, tieši otrādi - esmu vienmēr uzsvēris, ka nemāku PHP kodēt.
Varētu atklāties kādas nepilnības Tavā kodā, kas var ietekmēt drošību...
Tīri teorētiski - jā. Ir kaut kādas vājās vietas, jo tas pasākums, uz kā bāzes to veidoju, bija ļoti caurumains, tāpat kā daudzi citi open source projekti.
Ja Tev būtu iespēja kaut ko izdarīt ar cilvēku, kas atbildīgs par pods.lv nonešanu no Latvijas interneta skatuves (neņemot vērā, ka cieta arī citi projekti), ko Tu darītu? :>
Es domāju, ka tam cilvēkam lielas psiholoģiskas problēmas, kaut kādā veidā viņam pāri darīt būtu neprāts, jo daba jau ir paveikusi savu... Visticamāk, ka izvietotu viņa bildi podā publiskai apskatei, tas būtu pats labākais risinājums jebkurā gadījumā.

Intervijas beigas.

Šodien no CooLynXa dzirdēju pesimistisku frāzi: "nez vai ir vērts podu atkal vērt vaļā..." Nekas, domāju, ka viņam pāries. Gandrīz 3 000 hostu dienā nav maz. Cilvēkiem Tevi vajag!
Manā rīcībā nav informācijas, kāda failu sistēma bija uz servera, bet ja tā bija ext2 (diezgan ticams, jo sistēma konfigurēta 2002. gadā un kopš tā laika nav īpaši aiztikta), tad atjaunot dzēstās inodes tur pat uz servera nav jābūt īpašām problēmām.

Lai gan visi man sūdzās par calis.lv bojāeju (noderīgs resurs esot bijis; man pašam tur ir sanācis tik pāris reizes pabūt, un par laimi lielas un regulāras vajadzības man pēc viņa pagaidām nav, taču daudziem citiem ir), aiztikt komercsaitus bija stulbākais izgājiens, kādu šajā situācijā varēja pieļaut. CooLynX to hakerīti neliks aiz restēm, bet domāju, ka Whirlpool naudas un juristu pietiek. Cerēsim uz to labāko (un interesantāko).

Kā jau hakeris solījis - source ir palaista tautās. Tā agrā rītā tikusi nopublicēta uz bezmaksas hostinga sniedzēja (nē, jūs neuzminējāt, Salvis sēž mājās un grauž gurķi) Angelfire servera un 8 no rīta hackers.lv ir nopublicēta saite, ko drīz vien pēc CooLynXa lūguma izvācis BigUgga. Taču arhīvs jau bija noklīdis.
Arhīvs satur vairāk kā 1000 failus, tā MD5 summa ir a4ed66d94c2327b9e5f209008a2fb22c. Pretēji valdošajām baumām - arhīvs nav trojanēts - tas vienkārši satur exploitu paraugus, par kuriem CooLynX sav`laik rakstījis. Arhīvs satur tikai daļēju dzinēja pirmkodu.
Internetā sāk cirkulēt arī viltoti arhīvi ar nosaukumiem "pods_lv.source" utml., taču manu uzmanību piesaistīja Daemon publicētais arhīvs ar MD5 summu 544769948f40d48b8a852cc23fbf6ded, tas veidots vēlāk (šovakar ap deviņiem vakarā), taču satur praktiski visus trūkstošos failus un ir nedaudz lielāks. Kā gan tā? Vai Daemonam kaut kādā veidā varētu būt pieejams viss poda saturs? (LOL)

Nobeigumā novēlu podam nesasteigtu, pamatīgu, bet tomēr atgriešanos, taču jau drošākās rokās. Varu piedāvāt savu kasti - ātrums mazāks par megabitu, pirmais pentiums, taču sekūra. ;> Guliet droši. Ar labunakti!

Masveida defeisi tikai sākas. Šķiet, puse no Latvijas serveriem sevī satur ievainojamo phpBB (jāpiebilst, ka ar to vien nepietiek; arī pašam serverim jābūt līki nokonfigurētam). Pirms pāris stundām kļuvis zināt par datorveikals.lv uzlaušanu. Lapu rotā teksts
hacked by NetSec.lv team. chek your securiti. gr33tz to all who knows us. special greets to Daemon from spider.hacker.la...... admin = lamer

No malas raugoties, šķiet, ka NetSec ir bijuši gudrāki un neko nav dzēsuši, bet izveidojuši jaunu mapi. Nez, kā ar klientu datiem?

Komentāri


001. napalmEye 2004-11-23 23:24:02
Intervija jau ir vai vēl tikai būs?

002. Kirils [ esmu te ] 2004-11-23 23:26:15
intervija jau ir veikta, man vajg vinju tikai paarraxtiit raxtaa. intervija veikta vakarnakt, ja kaadu interesee.

003. MM-Y [ esmu te ] 2004-11-23 23:32:30
http://spider.hacker.la/?cat=read&id=36 <- kwii :D

004. oollee 2004-11-23 23:54:49
Mans hosteris rullē :) Ne trubu ceļ neko! Pilnīgs ignore, ka datuve neiet. ZB!

005. justus 2004-11-23 23:58:43
Slip! Found me, so fast as you can! ©Ivarix

#ihack topicaa ielikta shaada zinja.
mosh ihack.lv arii noluuziis ...

006. patsajevs 2004-11-24 00:03:20
oollee vareeji jau pie tiigera iet hosteeties ar

007. koko 2004-11-24 00:39:27
Nu bļin... beidzot vismaz viens resurss, kurā atšķiras infa no pārējiem... citur ir tikai viena tendence: vieni:es pret clx - labi, ka nonesa; otri: maita tāds tas hakerītits...

Vismaz kaut necik nedaudz clx viedokli uzzināt var...

A doma par servaku - gan jau tagad admini nedaudz vairāk par drošību padomās, bet pareizi jaur ir - "Nav bullet-proof sistēmu." - tāpēc šodien nobekapoju visu pie sevis.. :) Smiekli, ta smikli, bet nesmuki izdarījās tas mūdzis!

Lai arī es sen gribēju tikt pie clx linku apgraizītāja, tomēr uzskatu, ka sources palaišana tautās bija visnesmukākais, ko varēja darīt - pie tam vēl tajā arhīvā iemet trojāni - nu nemaz cieņu neizjūt!!

008. nikns 2004-11-24 01:05:06
"izglītības ziņā viņu vērtēju kaut kur uz 16-17."
vot blje uusainais profesoors ierunaaajaas. whahahahaaaahaaahaa....
nu kane6na, ko gan citu var teikt? varu sadereet, ja uzlauztu to pashu hackers.lv tad viss tas tiktu paveersts par "vnk kkadam pumpainam tiinim, mazvertiibas kompleksu vadiitam utt..."
njaa. es arii kuulinka vietaa neteiktu, ka "nu jaa, mani appisa, jo man smadzenes ir sapistas..." izdeviigaak novirziities un saakt bljaustiities par latvijas naakotni - musu jaunatni. muah.

009. Benvenuto 2004-11-24 01:12:46
"Lai gan visi man sūdzās par calis.lv bojāeju..."

"Nevarēju nepamanīt, ka pēdējās diennakts laikā manā blogā iebriduši gandrīz pussimts cilvēku ar vienu vienīgi mērķi - atrast zelta podu ar pods.lv izejas kodu."

"...ne to, ko es personīgi pazīstu jau daudzus gadus, bet to slavēnāko..."

Skatos un shiem citaatiem un man kljuust tevi zheel. Parasti afisheet savu saistiibu ar kaadu populaaru cilveeku vai arii iipashi sevi pilnaa riiklee slaveet meedz tieshi nieciibas. Tu esi nieciiba, Kiril?

Un veel - paskaties savu uzdoto jautaajumu kvalitaati tanii pasaakumaa ko tu pats deevee par "ekskluziivu interviju", haha.

010. Kirils [ esmu te ] 2004-11-24 01:13:40
es paziistu Kaarli Golubovu, beni. biisties!

011. Digitalz [ esmu te ] 2004-11-24 02:00:50
mjaa, priekam taadi stulbi defeisi vajadziigi, pieraadiit cik kruts esi, iisteniiba vinsh pieraadiija tieshi otraadi.

012. ManInBlack 2004-11-24 08:41:15
/me reec - domaa tava kaste nenomirs, ja hostees podu? :))

btw, tev shitaa lapa arii staav uz taa pirmaa pentiuma? cik raamis?

013. vai nē 2004-11-24 10:07:47
cālis, atšķirībā no poda, tajā pašā vakarā jau atsāka darbību, kaut arī apgraizīts. kā sola īpašnieki - esot pilnīgi visi bekapi un saits tiks atjunots pilnībā, kad būs serveris uzcelts.

014. aabele 2004-11-24 10:08:37
sekjuura? es panjemshu cirvi un sadauziishu gan to tavu kasti, gan rakstaamgaldu uz kura vinja staav! Tu lohalhosts...

015. tikai_mieru 2004-11-24 10:19:30
Mani pieduuri shis:
"Es saprotu, ka nebaidies no tā, ka Tavu kodu palaidīs tautā?
Nē... Tur nav nekā slikta. Es taču nekad nekad neesmu lielījies, ka būtu koderis, tieši otrādi - esmu vienmēr uzsvēris, ka nemāku PHP kodēt."
Taatad tu nemaaki php kodeet, jo tu pats tu apgalvo, tad kur pie velna ir atsauce uz kodeetaaju :DD, vai tu kaut kur nozagi sourci?

016. aabele 2004-11-24 10:20:44
hahahahhaa

intervija veikta vakarnakt - peec kaisliiga seksa guljot viens otram blakus, veroties griestos un piipeejot

017. hvz 2004-11-24 10:23:21
Diezgan losīgi ir veikt prastu izdzēšanu no uzlauztas kārbas, ja gribam iznīcināt to info. Piemērotāka priekš tam ir komanda cat un dev/urandom :)

018. japets [ esmu te ] 2004-11-24 10:59:57
2 tikai_mieru: clx ir mazliet paarspiileejis sakot "es nemaaku PHP kodeet", pamatzinaashanas vinjam gan jau ir, un ar to pietiek, lai, jautaajot peec padoma gudraakiem cilveekiem, pakopeejot publiskus source gabalinjus, tiktu pie sava dzineeja.

019. tikai_mieru 2004-11-24 11:24:04
2 japets, sk.

020. Zulu Mohikanis 2004-11-24 11:47:35
nujaa dazhs labs komenteetaajs gan "izceelaas" ; liekas, ka neviens cits nedriikst kljuudiities un jamie ir nezkaadi supermeni; kautkaadi nezinkaadi

021. elvis 2004-11-24 13:46:43
karalis ir miris?! lai dziiivo karalis!!!
kas tas par japetu? kur karalis? kadelj karalis suuta suutnjus?

022. Uzraugs 2004-11-24 13:56:15
Uzraugs --> Justus
IvariX-u Tu tik ātri vairs rokā nedabūsi...
15.tajā datumā Es viņam biku spārniņus aplauzu par vienas mājas lapas uzlaušanu. Uz spriežot pēc visa Ivariņš tagad varēs saviem paziņām lielīties ar balto lapu...
p.s. Kompja viņam mājas arī vairs nav.

023. Kips [ esmu te ] 2004-11-24 15:58:57
Kā saka - nav ļaunuma bez labuma.. Pods kļūs vēl drošāks, kaste uz kura tas griežas - apgreidota, koderi tikuši pie sources kuru papētīt.. Pārējās ziņas arī nekur nepaliks.. Kamēr pods atgriezīsies pārējie IT resursi pacīnīsies par savu vietu zem saules.. Tā kā nav ko kunkstēt.

024. rudzis [ esmu te ] 2004-11-24 16:11:09
Eu, Kiril, nav godīgi. Virsraksts "Pods nolaists podā" ir manis patentēts!!! ;)

025. Kirils [ esmu te ] 2004-11-24 16:40:48
gh, piedod, datumi patieshaam raada, ka Tavs raksts bija pirmais.
google gan vinju neuzraadija, neindexeejas tik aatri, cik vajag, maita.

nu, ko man tagad dariit?
piedod, veeleetos nopirkt patenta tiesiibas shim virsraxtam. kaut kaa taa? :D

026. mC 2004-11-24 16:53:30
taa kiril, kas pa lietaam? skolaa nevar atveert hattrick.org lapu, apakshaa rakstiits suudzeeties adminam kirilam :D

027. Kirils [ esmu te ] 2004-11-24 16:58:59
nekaa nezinu. forwardee suudziibu uz hattrick.org. tur boldaa noteikti bija raxtiits, kas pa djeelaam. un vispaar es to hacttrick.org domaaju nogriezt, pret noteikumiem it kaa. vot draugiem.lv gan diemzheel nav kur piesieties :) un var arii suutiit meilu caur kontaktiem, lai neradiitu offtopiku :]

028. rudzis [ esmu te ] 2004-11-24 17:14:53
O.k. Kiril, es tev piedodu. Tiesas darbu nebuus ;)

029. lomers 2004-11-24 17:19:18
jakas kad tasia valjaa to sourci tad bija laikam Bloodhoung.Exploit kaukas tml. jpg bildee iekshaa

030. Kirils [ esmu te ] 2004-11-24 17:21:15
lomers: rakstu izlasijii?

031. tonuss [ esmu te ] 2004-11-24 18:32:33
Warning: mysql_pconnect(): Too many connections in /usr/services/forge.apollo.lv/docs/class/ccSQL.php on line 202
1040: Too many connections
Cannot establish database connection !

un tā jau kādas pēdējās 10 minūtes!

032. rudzis 2004-11-24 18:58:32
man no taas exploit mapes explorer.exe kaaraas nost

033. Kirils [ esmu te ] 2004-11-24 19:30:35
Haoss Valdis.

034. fux0r 2004-11-24 19:35:54
Stuulbie pokemoni... Izlasiet rakstu un tad blaujiet, ka jums viirusus atrod mapiitee exploit...

035. Ali 2004-11-24 21:32:00
Zini Kiril "es paziistu Kaarli Golubovu, beni. biisties!" ir beernishkiigi! Paaudzies!

036. ciruliz 2004-11-24 22:31:00
Bet loogjiski, ka Clx runaaja taa , taa vinjam bija jaarunaa. Kursh gan buutu runaajis savaadaak nonaacis vinja situaacijaa ? ? ? Neviens. <quote>Pagaidām gan nekādu mācību neguvu, jo neko no tā puiša izteikumiem neuztvēru nopietni - vienkārši kāds satrakojies tīņa prātā gribēja kaut ko pierādīt. Manā skatījumā nekas no viņa uzrakstītā neatbilst patiesībai.</quote>
Tik dzirdeeti vaardi...

037. Mandarins [ esmu te ] 2004-11-25 00:45:16
Tiko man uzpīkstināja m.studio ka te tiek publicēts, it kā NetSec.lv kaut ko ir defeisojuši.

Gribu teikt vienu NetSec.lv ar šo iespējamo defeisu nav nekādi nav saistīti un defeisus neveic principa pēc. Kāds vēlas mūsu vārdu pa dubļiem gāzt vai kāds celt savas lapas apmeklētību!!!!

Kiril uzskatu ka tā ir tava sabotāža!!!! Tas nav NetSec.lv zīmogs nu gan tagad Kiril tu pāršāvi pār strīpu!!!!!!!

DEZINFORMĀCIJA šķiet te tiek tikai publicēta!!!!

038. Mis_Alise [ esmu te ] 2004-11-25 00:51:35
Dievinu to pluukshanos par to, kursh ir pokemons un kursh nav, par to, kuram jaapaaugas un kuram nee ;D
Kam vairs vajadziigi meksikaanju seriaali.. ?

039. Kirils [ esmu te ] 2004-11-25 08:09:37
Mandaris: luugshu Tev uzmaniigaak izlasiit rakstu. NetSec ir piemineets 4raas vietaas. divas no taam ir citaati. mandarin, vai tas, ka es redzu uz servera uzraxtu "hacked by netsec blablabla", man nedod tiesiibas to uztvert, kaa faktu, ka serveri ir defeisojushi netsec? ja juus to nedarijaat, mekleejiet rokaa hakeri, kas to darija, jo es balstijos uz vinja sniegto info (kas bija atstaata datorveikals.lv lapaa).

040. a 2004-11-25 10:10:49
Par source kodu publiskosanu.
Man liekas, ka pat peec muusu caurumainaas likumdosanas, autortiesiibu sakaraa ir aizsargaats jebkurs materiaals (arii nepatenteets un neregistreets utt), ja taa izveidosanai pateereets liels laiks un cilveekresursi.

041. Smike [ esmu te ] 2004-11-25 12:29:25
Ir taads teiciens "Par ko ciinaajaas uz to arii uzraavaas". Visi par Linux un OpenSourci un PHP (OS fani ir kaa traki uz to) vien tik runaaja. Bet tad ak vai - izraadaas, ka PHP forums ir bijis tik caurumains, ka vareeja sisteemas komandas no taa laist un Linux kernelis ir tik sakains, ka root tiesiibas nav probleemu jebkuram dabuut..... Peec tam CooLynX intervijaa pats pateica, ka taa OpenSource uz kaa pamata vins taisiija to visu ir galiigi caurumaina. Atradaas kaads, kas to arii izmantoja.... Vai mees varam so cilveeku nosodiit ? Domaaju, ka nee, jo ja sisteemaa tiek pielauta iespeeja to izdariit, tad nav ko peec tam raudaat, ja kaads to arii paveic.

Ja lieto PHP un Linux, tad vismaz sapachot vajag. Turklaat pastaav arii taadas alternatiivas, kaa J2EE (tur vismaz iespeeja suutiit sisteemas komandas uz serveri ir ljoti nieciiga jo viss notiek ieks VM) un .NET.

042. ZBH 2004-11-25 13:05:21
Smike : lamaat vaig divs persons - 1) to, kurs nenopatchoj cauro Linux, jo tam bugam biij lot operatiivs patch pat vienai otrai paaraak aizveesturiskai distro, un par to blaustiijaas visaas malaas 2) kaker, kurs nevs nobiidiij patiesiib malaa, bet izdzees vis naher - laikam pieraadiij, ka prot `rm -rf /`
naakamreiz lai pieraad, ka maak tar'ot :)

koroce, vis vain tikai linux gad vecajaa un vispaar operatiiv salapiitajaa bugaa nu un PHP vai taa skriptos? nu tad es ir mieriigs, un lai CooLynX veseljo podu :)

043. /dev/null 2004-11-25 13:26:59
Smike: aha, nav tiesiibu ieksh VM suutiit sisteemas komandas: http://jouko.iki.fi/adv/javaplugin.html
un .NET vispaar tikai uz windozes iet, tad jau dzriizaak Mono.

044. Ments [ esmu te ] 2004-11-25 15:39:26
Haha, Mandariņčiks taisnojās :)
Vot cuuka melo aciis skatiidamies:
***
Gribu teikt vienu NetSec.lv ar šo iespējamo defeisu nav nekādi nav saistīti un defeisus neveic principa pēc.
***
I kaa ta bija tiem livehacking?

045. m.studi0_ 2004-11-25 16:20:02
Kirils: Kaapee nav ekraanshaaviens tam datorveikals.lv, pasaki, ka veel neuztaisiiji !! Baigi jau gribeetos vinju apskatiit ...

046. Kirils [ esmu te ] 2004-11-25 17:25:28
m.studi0_: vienkaarshi tas teksts. nekaa cita. tas pat nebija nekaadiigi noformeets - plain text.

047. m.studi0_ 2004-11-25 20:16:24
Nju skaidrs, redzeeju to ekraanshaavinju. Vieniigais mosh naakamreiz neuztver rakstiito par pashsaprotamu, shajaa gadiijumaa noteikti buutu vareejis jebkursh novelt vainu uz NetSec.lv ..

048. Kirils [ esmu te ] 2004-11-25 20:18:56
nu, es jau nekur "neveelu" vainu uz netsec. es pat nekur neteicu, ka vinji bija tie, kas uzlauza kaut ko tur. un IMO "shkjiet" == "liekas". ja es buutu par to paarliecinaats, taa vaarda tur nebuutu.
jaa, zinu - ja liekas, var sasisties. but i don't care.

049. UZo 2004-11-25 23:53:32
rakstinjsh labs...vismaz kkaada skaidriiba...
to hakeriiti protams nosist gribas, bet nu...gan jau...

050. Vamzalis [ esmu te ] 2004-11-26 10:17:43
mjā, žēl poda, pirmie soļi php bija tieši izmantojot poda materiālus, kā uzlikt apache un php

051. parpublicee 2004-11-26 14:36:38
Arturs 12:32 26.Nov.
Dievs nav mazais berns Arti.
Pienaca ta diena ari ka tu dalekajies.
Pods.lv bija labs privatais blogs, bet tas nenozime ka tagad visiem tav vajadzetu lugties ,lai tu turpini stradat ar to.
Lai tavus kompleksus apmieinatu?
Ir intresanti tas ka tu nemaz nenojaut kas izsledza tavu pasakumu, vai ne?
Jo tadu ir daudz , kurus tu centies noniecinat izmantojot izdevibu ka tev piedereja FF&Outpost fanu blogs + ari tulkoji rakstus no slashdota prieks tiem kuriem ar anglu zinasanam bija problemas vai izzeja arpus lv lokala bija ierobezota.
Neviens ogreland nebutu aizticis , ja tu nebutu hostejies uz ta .
Ja butu hostejies uz cita hostera , tad citam hosterim nepaveiktos.

"Mazais pokemons" - Jums laikam visiem tie ir mazi , kas jums gaismu izsledz .
Pumpaini tini?
Vai tad pumpainos tinos butu jamekle nelaimes sakne?
Vai nebutu laiks paskatities pashiem uz sevi spoguli?
Piegriezot skabekli podam, daudzi no debesim no laidas uz zemes .
Bija jau aizmirsusi kas vini patiesiba ir .

Man personigi pret pods.lv nekas preti nebija, kaut vai resursu neapmekleju jo protu lasit anglju valoda.
Zaudejums man liels ari nav , jo vairak ka FF un Outpost reklamu neredzeju , slashdotu un parejos resursus protu lasit un lasu pats, parstastijumi un tulkojumi nebut man neintreseja.
To kadi ir citi muljki un cik citiem sliktas lapas, man ar nevajadzeja un nevajag zinat, man pasam ir acis ar kuram es redzu kas i kas.

Arti taisi vien to pods.lv atpakal lai beidz naudet tauta, tikai dari tapat ka "uberhax0ri"no hackers.lv , bloke visas IP iznemot LV , jo tad nakamreiz bus daudz vairak iespeju dabut vainigo rokas.

Ta bija maciba cerams tev un tu kalpoji ari par piemeru citiem latvijas blogeriem , lai vienkrasi padoma ko nakamreiz raksta.

p.s. mandaariins riskee atrauties pa...

052. onka 2004-11-28 20:49:31
kaads ir bijis ljoti paarliecinaats, ka vinju neatradiis.

es clx&ko vietaa dariitu visu iespeejamo, lai civilizeetaa un tiesiskaa veidaa liktu paaridariitaajam samaksaat par nodariito.

tas, vai pods ir jaaatjauno - jaaizlemj pasham autoram.

tachu, manupraat ir jaaizveelaas pareizaa taktika reakcijai. lai ko tu arii dariitu, ir jaareekjinaas ar sekaam.

manupraat, ir muljkjiigi neizmantot LR likumdoshanu - ja kaads nav speejiigs argumenteet citaadaak kaa lauzhot kautko - taadam ir jaadod maaciiba.

053. 0000 [ esmu te ] 2005-06-07 18:11:53
hack so:(

054. Kirils [ esmu te ] 2005-06-07 19:20:18
nesapratu, laikam.

055. Removed: 211.197.235.214 2006-06-08 22:44:48

056. Removed: 220.121.56.19 2006-06-08 22:45:17

057. Removed: 219.142.40.82 2006-06-08 22:47:49

058. Removed: 217.77.67.6 2006-06-20 00:47:34

059. Removed: 195.235.35.136 2006-06-20 00:48:09

060. Removed: 202.138.119.210 2007-03-01 23:01:54

061. Removed: 69.119.81.0 2008-01-10 21:14:17

062. Removed: 81.130.192.16 2008-01-10 21:16:31

063. Removed: 122.248.252.203 2011-05-16 06:13:04

ŠEIT ATKRITUMUS IZMEST AIZLIEGTS
Apnicis katru reizi no jauna aizpildīt pirmos 3 laukus? Spied!Netiks publicēts, kamēr netiks ieviesta antispama sistēma.

Ja raksti mājaslapas adresi, neaizmirsti http://.Neaizmirsti, ka jebkāda offtopika vieta ir tur, nevis šeit!

Skaitītājs

Unikālie hosti
Šodien:187
Vakar:245
Ra:326

Cita draza

1. SIA
Tabakas dūmi satur benzolu, nitrozamīnus, formaldehīdu un zilskābi