BLOGveida draza tehniskajā pierakstā

Serials 2000

Serials 2000 (3 komentāri)

Kirils 2004-07-08 00:23:43 Tehnoloģijas
Bilde rakstam Serials 2000 ir lieliska programma, kas paredzētam, lai uzglabātu daudzās un dažādās licenžu atslēgas, kas sakrājas, pērkot arvien vairāk legālas programmatūras. Lai jums nebūtu sevi jāapgrūtina ar šo virkņu pārrakstīšanu no dažādiem papīriem, programa iekļauj arī bezmaksas datubāzi, kur jau ir savadīti populārākie kodi, seriālie numuri.
Tā kā programmatūras ražotāji diendienā rada kādu jaunu produktu, šīs datubāzes tiek ik pa laikam papildinātas, jo cilvēku slinkumam taču nav gala.

Viņu mājaslapā iespējams lejuplādēt šo lielisko bezmaksas programmu, kā arī nokopēt jaunāko datubāzes versiju.

Komentāri


001. R21vo [ esmu te ] 2004-07-08 01:23:49
bija pat piemirsies par serials2000 pastaaveeshanu. kaadreiz vareeja pierastiities uz updeitu piesuutiishanu katru meenesi uz emailu, tachu to gribeetaaju saradaas tik daudz ka nabaga ljautinjiem vajadzeeja vairaakas dienas izsuutiit updeitus lai apmierinaatu gribeetaajus :) [btw] priecaajos ka tavu lapu var veiksmiigi apskatiit ieksh taada paarluuka ka lynx, jo tieshi tagad sho komentaaru raxtu izmantojot lynx uz tiko svaigi uzlikta gentoo :)

002. Kirils [ esmu te ] 2004-07-08 01:47:41
njem par labu.
nesen sagribeejaas WAI-AAA compliance, palasijos par standartiem, sapratu, ka Triple-A dabuut nespiid, notesteeju ar kaut kaadu online testeriiti (atradu veselus divus) un pieliku sev Double-A ikonu. tad kaut kas uznaaca un notesteeju kaa tad izskataas uz lynx. ar imaageem viss bija perfekti, bet daudzaas vietaas starp teksta rindaam nebija atdaliitaaju. tad nu pakasiju kjobi un apmerinaats saliku <hr> visur kur vajadzeeja.

hehe, skript kidiji, kas spers css (bija te viens "nokachaaju CSS un paarveidoju SPECIAALI savam blogam", dooh!) briiniisies, nah tur ir hr { display:none; }
jameejie jau nav redzeejushi neko citu iznjemot IE :D

003. rajah 2005-04-17 10:24:14
Programma, kur'a ir viena k'l'uda - vair'ak par noteiktu skaitu, k'a lai saka, savas datub'azes vien'ibas nevar pievienot - tad datu b'aze "nokr'it".

it k'a taisa jaun'akas versijas, bet laikam tie pa'si joki turpin'as - tikai pieliek kl'at iesp'ejas main'it apdares un viss.

ŠEIT ATKRITUMUS IZMEST AIZLIEGTS
Apnicis katru reizi no jauna aizpildīt pirmos 3 laukus? Spied!Netiks publicēts, kamēr netiks ieviesta antispama sistēma.

Ja raksti mājaslapas adresi, neaizmirsti http://.Neaizmirsti, ka jebkāda offtopika vieta ir tur, nevis šeit!

Skaitītājs

Unikālie hosti
Šodien:216
Vakar:226
Ra:342

Cita draza

1. SIA
Smēķēšana grūtniecības laikā kaitē Jūsu bērnam