BLOGveida draza tehniskajā pierakstā

Kā tikt vaļā no MSIE

Kā tikt vaļā no MSIE (9 komentāri)

Kirils 2006-01-24 12:57:23 Tehnoloģijas
Epizodiski tiek pacelts jautājums, kā novākt MSIE no sava datora.

Pats esmu iecienījis diezgan p`rastu metodi, ar ko man pilnībā pietiek.

Visa ļaunā sakne iekš MSIE ir tas, ka viņš spēj parset HTML lapas/kodu. Tad nu, nevelkot garumā, pamatlieta, kas ir jāizdara - jātiek vaļā no mshtml dinamiski pieslēdzamās bibliotēkas. Šajā brīdī ļaunums ir beidzies un, ja ir vēme, var ķerties pie dzīves atvieglošanas, teiksim, reģistrā pārreģistrējot iexplore.exe uz C:\mana\miiljaakaa\browsera\izpildfails.exe (tas, ja atceros, notiek HKEY_CLASSES_ROOT\Applications\iexplorer.exe\shell\open\command). Būtībā, tagad reģistrā var droši visus datus, kas vienādi ar C:\PROGRA~1\INTERN~1\iexplore.exe, aizvietot ar C:\mana\miiljaakaa\browsera\izpildfails.exe.

Bet atceraties, ka drošību garantē mshtml.dll izdzēšana, nevis reģistra rediģēšana.

Komentāri


001. koko [ esmu te ] 2006-01-24 14:42:16
Nav jau tik traki, ka būtu no tā IE jāatbrīvojas. Darbā uzliku visiem FF un pateicu, ka to jālieto - visi laimīgi... Nu tie, kam nepatika FF, lieto operu! A IE reizēm tomēr vienalga noder!

002. bljaaviens 2006-01-24 17:11:39
njaa, lai arii Bils kopsh kuras tur Win versijas piedaavaa pat atinstaleet IE, ljaunie DLLi paliek meetaajoties uz diska, un jebkura aplikaacija var tos [ne]tiishaam izsaukt - meeginot ielaadeet/paraadiit kautko no weba. un tad vairs nav buutiski, ko tu lieto - Operu vai FF

dereetu notesteet, kaa dazhaadas Win versijas iztiek bez MSHTML.DLL, ar kuru reizee es labpraat izdzeestu arii SHDOCVW.DLL, SHLWAPI.DLL, URLMON.DLL, WININET.DLL

003. bljaaviens 2006-01-24 17:22:41
bija taads UPnP testeris, kas papildus pamatfunkcijai, laadeja kautko no savas maajas lapas un veel no googles. M$ Ofisa lietotajiem nav taalu jaameklee, kautvai - no FireFox weblapu iepasteejot Wordaa, shis arii taisa TCP konekcijas, mozh izmantojot tos pashus nelabos DLLus...

004. Kristabs [ esmu te ] 2006-01-24 22:15:42
Viena maza problēma ir, ka Tildes vārdnīcai vajag MSIE, tāpēc vienkārši padarīt viņu neredzamu parastajam lietotājam (vai vēl labāk redzamu - shortkats ar IE bljembu, bet izpildās firefox.exe) un aizmirst ir pilnīgi pietiekami.

005. Kirils [ esmu te ] 2006-01-24 22:25:29
probleema ir tajaa, ka lietotaajs var atveert c:\vasjas_dokumenti un peec tam vienkaarshi adreses laukaa ierakstiit www.banka.fakehackers.com, vai arii nedoddies outlookaa sanjemt kaadu veestuli ar html.

tildei tildes probleemas. man TBiroja versija bez IE straadaa diezgan normaali. nestraadaa advanceetais skatiijums, bet paareejais shansee.

006. bljaaviens 2006-01-25 17:47:42
alternativs risinajums buutu - binaari atredigjeet jamo(s) DLLu(s), tajaas vietaas, kas apraksta biistamos tagus, aizvietojot ar kautko nekaitiigu. piem, visus "vbscript" ar "zbscript", "OBJECT" ar "SUBJCT" etc. (galvenais, lai stringa garums nemainaas, protams, njemot veeraa Unicode)

007. Kirils [ esmu te ] 2006-01-26 09:43:50
vbscript nav mazaakkaitiigs kaa iframe, kas savukaart ir liidziigs frame. galu galaa img tags arii ir kaitiigs, jo tam var pielikt onMouseOver un redirekteet uz kaadu lapu, kas izmanto mega-tikko-atklaato-<body>-taga-exploitu.

008. bljaaviens 2006-01-26 12:02:17
nu tad aizvietojam visus, ko negribam, piem: onabort, onchange, onclick, oncontextmenu, oncopy, ondblclick, ondrag*, onerror, onevent, onfocus*, onkey*, onload, onmouse*, onmove, onresize*, onscroll, onselect*, onsubmit, onunload

tikai labaak izgatavot skriptu, lai nav tas viss ar rokaam atkal jaadara, kad Bils izlaidiis naakamo updeitu... nez kurai utiliitai to eertaak uzticeet? vai SED tiek ar unicodu un binaariem failiem galaa?


p.s. nez kapec mshtml.dll failaa jaaievieto atsauce uz registra vietni SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Paths\OUTLOOK.EXE

009. Madars 2006-01-27 18:29:26
imho vieniigie iemesli lai nedzeestu mshtml ir windowsupdate (bet var tachu savilkt updates uz viena datora un peec tam taas likt uz citiem), kaa arii chm failu lasiishana. ir gan chm dekompileris, kas extracto no chm tajaa esoshos html un citus failus, bet tas nemaak izveidot satura raadiitaaju normaali lietojamaa formaa.

ŠEIT ATKRITUMUS IZMEST AIZLIEGTS
Apnicis katru reizi no jauna aizpildīt pirmos 3 laukus? Spied!Netiks publicēts, kamēr netiks ieviesta antispama sistēma.

Ja raksti mājaslapas adresi, neaizmirsti http://.Neaizmirsti, ka jebkāda offtopika vieta ir tur, nevis šeit!

Skaitītājs

Unikālie hosti
Šodien:258
Vakar:235
Ra:324

Cita draza

1. SIA
Smēķēšana var izraisīt lēnu un mokošu nāvi