BLOGveida draza tehniskajā pierakstā

Vientieši

Vientieši (3 komentāri)

Kirils 2006-01-29 21:22:15 Latvijā
Es parasti nenēsāju sev līdz vairāk par pārdesmit santīmiem. Daži ārzemnieki arī nav īpaši stulbāki.

Ap plkst.4.20 Basteja bulvārī kāds 19 gadus vecs jaunietis, pielietojot fizisku spēku, aplaupīja 27.gadus vecu ASV pilsoni.
1986.gadā dzimusāis jaunietis ASV pilsonim nolaupīja maku, kurā atradās pieci lati, un kredītkartes.
Policijas darbinieki laupītāju aizturēja un ievietoja īslaicīgās aizturēšanas nodaļā.
Par šo faktu uzsākts kriminālprocess.


Hahahaha, nepieredzējušais pienapuika. Nekā personīga, bet man vienmēr seja atplaukst smaidā, kad kāds lauznis aplaužas.
Varētu brīnīties, kāpēc laupīšanas vispār vēl notiek, bet jāatceras, ka leilākā daļa cilvēku joprojām nelieto norēķinu kartes ikdienā.
Uzzinot, cik bieži PIN kods tiek glabāts blakus kartei, apstulbu. Pēc brīža atskārtu: tā kā garnadži šādu atradumu nekavējas izmantot, tad kāpēc nepalielināt iespēju, ka šamos notvers un būs no kā piedzīt kartes atjaunošanas maksu un citus formālus izdevumus, norādot radikāli nepareizu PIN kodu...
Kārtējais papildus drošības mērs manā paranoiķa dzīvē (klāt pie atsevišķa konta gandrīz katrai debetkartei un kredītkartei un citiem labumiem).
Avots: http://www.leta.lv/

Komentāri


001. Kristaps Kaupe [ esmu te ] 2006-01-29 21:47:17
Ne visur var norēķināties ar kartēm (Lido nevar, daudzos bāros/klubos/krogos arī nevar), tāpēc es personīgi kādus pārdesmit latus vienmēr nēsāju līdzi skaidrā naudā. Tiesa, ja makā ir kāds trīsciparu skaitlis latos skaidreniekā, tad gan jūtos diezgan neomulīgi.

002. Kirils [ esmu te ] 2006-01-29 22:11:22
Ja man ir vajadzība pārnēsāt trīsciparu skatili latu, tad tas vienmēr notiek no noteiktas vietas A uz B un ne ar kājām vai sabiedrisko transportu.

un kam tad domaati bankas automaati vai draugi, kas var aizdot vai uzsaukt?

003. Raikons [ esmu te ] 2006-01-30 00:04:26
Kad es esmu ārzemēs, man diemžēl līdzi ir vairāki desmiti lati, jo visu naudu dod skaidrā mums... Bet nu drošībai parasti lielāko daļu atstāju mājās, ja skaidri zin, ka neiztērēšu!

ŠEIT ATKRITUMUS IZMEST AIZLIEGTS
Apnicis katru reizi no jauna aizpildīt pirmos 3 laukus? Spied!Netiks publicēts, kamēr netiks ieviesta antispama sistēma.

Ja raksti mājaslapas adresi, neaizmirsti http://.Neaizmirsti, ka jebkāda offtopika vieta ir tur, nevis šeit!

Skaitītājs

Unikālie hosti
Šodien:251
Vakar:235
Ra:324

Cita draza

1. SIA
Smēķēšanas atmešana samazina risku saslimt ar neārstējamām sirds un plaušu slimībām