BLOGveida draza tehniskajā pierakstā

Par Satversmi un Neatkarības atjaunošanas deklarāciju

Par Satversmi un Neatkarības atjaunošanas deklarāciju (4 komentāri)

Kirils 2007-05-05 05:12:55 Latvijā
Ja vērtējam pagājušo dienu deklarācijas gadadienas svinību kontekstā, tad esmu ļoti apmierināts.

Īpaši patika adbildīgā par videosignālu pašiniciatīva(?) drukājot uz lielā ekrāna dažādus aktuālus faktus. Piemēram, ka Latviju sauc Latvija, bet oficiāli - Latvijas Republika. Ka tās suverēnā vara pieder mums - tautai, kā arī citus satversmes pantus. Bija arī slaids, kur pateikts, kuri panti nav grozāmi bez tautas nobalsošanas. Protams, smaidu izraisīja 3. panta parādīšana. Kā nu ir kļuvis populāri teikt: "In your face, Cūkmen!" Tas nu sakarā ar iepriekšējās dienas izteikumiem, ka šis nu ķersies pie 3. panta grozīšanas, ja tas būs nepieciešams.

Ja jau pieskāros šai tēmai, tad paudīšu arī savu nostāju. Visa labā labad, dosim prom to Abreni, ja jau tur latvieši tik un tā jau gadiem nedzīvo. Taču darīsim to likumīgi. Nu nevar būt nekāda runa par robežlīgumiem, zemes un naudas pārdali un kaut kādiem starptautiskiem lobijiem, kamēr Latvijas tauta nav teikusi, ka ir ar mieru atdot Abreni. Es ticu, ka ir. Bet dažiem laikam stāja par mīkstu, lai ievērotu Satversmes 2. pantu.

Turpinot par pantiem, grūti noticēt, ka nu Satversmē ir par vienu pantu mazāk. Cienījamajiem tautas priekšstāvjiem būtu sākumā lasīt jāiemācās, neizlaižot tādus vārdus kā piemēram "ja neatliekama vajadzība to prasa" un ievērot Satversmi. Pēc tam jau domāt par tās grozīšanu. Astoņdesmit pirmajam pantam nebija ne vainas. Tik vien kā nevajag to pārkāpt, un visus, kas pārkāpj saukt pie atbildības.

Manī deg klusa cerība, ka kaut kad pavisam drīz Vaira ierosinās atlaist šo sātana valdību kaut kur tālu prom. Vismaz referendums nebūs vējā izmesta valsts nauda. Varētu piemest arī citus aktuālus jautājumus, kā piemēram, par eiro ieviešanu Latvijā (es - pret), par tautas vēlētu prezidentu un par izstāšanos no Eiropas Savienības (par pēdējiem diviem savu viedokli vēl neesmu nosvēris).

Dievs dod Vairai spēku darīt, kas jādara, bet nākamajai valdībai gaišu galvu un redzīgas acis!

Komentāri


001. ku-ku 2007-05-05 11:08:25
Kirils lieto kautko labu :) vajadzetu šito masveidā tirgot veikalos :)

002. Jancis 2007-05-05 11:34:55
kamēr kirilā deg klusa cerība, tikmēr kirils izdrāž cerību.

003. krampo [ esmu te ] 2007-05-05 12:07:21
Es gan par ES, gan par Šengenas ieveišanu, gan par Eiro, gan pret valsts vēlētu prezidentu un varas koncentrēšanu vienā personā (ko gribot negribot valsts vēlēts prezidents vismaz daļēji nosaka). Mūsu valstī prezidentam ir vairāk vai mazāk reprezentatīvs statuss un, manuprāt, tur neko vairāk arī nevajag. Man pret šobrīd Latvijā pastāvošo iekārtu nav īpašu iebildumu, protams, vienmēr var gribēties lai būtu labāk. Manu pārliecību vēl vairāk nostiprināja pagājušā nedēļas nogale, kura tika pavadīta Abrenē - bail iedomāties, kas būtu, ja mums nebūtu 4. maija!

004. Zandis 2007-05-06 13:01:16
01 un 02, varbūt pietiks vienreiz uz kirilu?

ŠEIT ATKRITUMUS IZMEST AIZLIEGTS
Apnicis katru reizi no jauna aizpildīt pirmos 3 laukus? Spied!Netiks publicēts, kamēr netiks ieviesta antispama sistēma.

Ja raksti mājaslapas adresi, neaizmirsti http://.Neaizmirsti, ka jebkāda offtopika vieta ir tur, nevis šeit!

Skaitītājs

Unikālie hosti
Šodien:217
Vakar:226
Ra:342

Cita draza

1. SIA
Smēķētāji mirst jauni