BLOGveida draza tehniskajā pierakstā

Amerika - brīvās bezatbildības zeme

Amerika - brīvās bezatbildības zeme (3 komentāri)

Kirils 2004-06-30 00:49:36 Pasaulē
Bilde rakstam Runas brīvība ir katras veselīgas nācijas pamats. Tā ļauj bērniem izaugt bez kompleksiem par savu domu. Visi var atklāti izteikt savu viedokli, nebaidoties no soda par to (pretēji tam, kā mums nācās uzaugt).

Taču Amerikā runas brīvība apbrobežojas ar to, ka katram ir tiesības publicēt savu ķermeni internetā. Un nabaga amerikāņu atvases kļūst par nožēlojamiem pašcentrētiem onanētājiem.
"The department will continue to work to defend children from the dangerous predators who lurk in the dark shadows of the World Wide Web."
Šitais teikums man lika rēkt. Uuuuuu! Baidies, ļaunais pornogrāf. Tevi drīz piežmiegs puiši no Child Online Protection Act.
Bet vispār, protams, amerikāņiem tie likumi un tiesības kļūst vienkārši smieklīgas. Kaut vai tas, ka visur jābūt brīdinājuma zīmēm.
  • Uzmanies, saturs ir karsts!
  • Uzmanies, objekti spogulī īstenībā ir aiz Tevis!
  • Uzmanies, gravitācija!
Avots: http://news.com

Komentāri


001. Madars 2004-06-30 00:57:36
Njaa. Zinaaju tikai par to briidinaajumu: saturs ir karsts (ko laikam ieviesa peec 2 miljonu praavas pret McDonald's). Bet Amerikaa vaarda briiviiba jau ir nokauta ar kaut vai to pashu DMCA :(

002. Kirils 2004-06-30 09:01:38
hehe, kā trekna pļauka visas ASV tiesu sistēmas vaigā... :)

003. Sandra 2004-06-30 22:51:09
:)Jaa... No gravitaacijas ir jaauzmanaas. :))) Bez tam bilde smuka;) Un kaut kur dzirdeeju, ka konservatiivajaa Lielbritaanijaa ir vairaak neprognozeetu/ neveelamu gruutnieciibu nekaa kaut kaadaa laikam Zviedrijaa, vai kur tur, kur ir daudz mazaak "pašargaajoshu" aizliegumu un liidz ar to daudz izgliitotaaka tauta. Kjipa piekriitu, ka Amerikaanji ir nejeegas ar saviem aizliegumiem!

ŠEIT ATKRITUMUS IZMEST AIZLIEGTS
Apnicis katru reizi no jauna aizpildīt pirmos 3 laukus? Spied!Netiks publicēts, kamēr netiks ieviesta antispama sistēma.

Ja raksti mājaslapas adresi, neaizmirsti http://.Neaizmirsti, ka jebkāda offtopika vieta ir tur, nevis šeit!

Skaitītājs

Unikālie hosti
Šodien:215
Vakar:226
Ra:342

Cita draza

1. SIA
Smēķēšana izraisa stipru atkarību, nesāc!