TEKSTuāla draza savādākā skatījumā

Jumprava - Jaganatha

Jumprava - Jaganatha (1 komentārs)

Kirils 2005-04-30 10:53:35 Lirikas
Pierakstot šo, bija neiespējami salikt pieturzīmes. Tur pat teikumus nevar īsti atdalīt. %)

Un tas nesaprotamais teksts nozīmē "Jagannatha, pasaules valdniek, parādies man!"


{
Jagannatha-svami nayana-patha gami nayana-patha gami bhavatu me!
}x4


Kāds ir mans melnais kungs? It kā debess jums... Gaismai ir kur aust... Viļņi jūrā... Kāds ir mans gaišais kungs? It kā saldējums... Bērni tēvu sauc... Putni būrī... Nāks drīz mans tumšais kungs. Prāta apmulsums... Tavās plaukstās skrien... Platu smaidu... Šāds ir mans baltais kungs. It kā solījums... Graudos uguns malts... Piena ceļā... Zvaigznes naktī spīd arvien... Savu balsi, kas vēl dzied... Varbūt Tev ir četras rokas... Ziedu vītni sniegt... Zvaigznes naktī spīd arvien... Savu balsi, kas vēl dzied... Varbūt Tev ir četras rokas... Ziedu vītni... Šāds ir mans mazais kungs... It kā pārtraukums... Elpai ir kur traukt... Sirdij vēlēt... Kāds būs mans lielais kungs? It kā aptumsums... Raibām krāsām jaukts... Izliets ūdens... Mēness blāzmā staro piens... Gulbis nelidoja viens... Varbūt vārnu apkārt daudz... Mīļais, Dievs ar Tevi. Mēness blāzmā staro piens... Gulbis nelidoja viens... Varbūt vārnu apkārt daudz... Mīļais, Dievs ar Tevi.

Okeāna malā - vēji, palu ūdens džungļos plūst... Straumē, skatlogos... Un spēji gājiens Tavā ielā zūd. Tūkstoš balsis tieši sejā tūkstošgadu mirklī krīt. Paskaties uz mani lejā! Atceries, kāds būsi rīt!
Noplūkšu Tev pāris ziedus, pazūd plaukstas debesīs. Betona un stikla pilīs, zaru būdās bungas rīb. Augstākajos kalnos - sniegi, tuksness malā smiltis krīt. Tavā pagalmā ir lietus, manā - lietussargi mīt.

{
Jagannatha-svami nayana-patha gami nayana-patha gami bhavatu me bhavatu me!
}x2

Zvaigznes naktī spīd arvien... Savu balsi, kas vēl dzied... Varbūt Tev ir četras rokas... Ziedu vītni sniegt... Zvaigznes naktī spīd arvien... Savu balsi, kas vēl dzied... Varbūt Tev ir četras rokas... Ziedu vītni...

{
Jagannatha-svami nayana-patha gami nayana-patha gami bhavatu me bhavatu me!
}x8

{
(Jagannatha-svami nayana-patha gami nayana-patha gami bhavatu me bhavatu me!)
Zvaigznes... Spīd arvien.
Balsi... Dzied.
}x2

Komentāri


001. Aijuks kaijuks 2008-11-18 16:32:18
Paldies, noderēja.

ŠEIT ATKRITUMUS IZMEST AIZLIEGTS
Apnicis katru reizi no jauna aizpildīt pirmos 3 laukus? Spied!Netiks publicēts, kamēr netiks ieviesta antispama sistēma.

Ja raksti mājaslapas adresi, neaizmirsti http://.Neaizmirsti, ka jebkāda offtopika vieta ir tur, nevis šeit!

Skaitītājs

Unikālie hosti
Šodien:8
Vakar:38
Ra:47
Smēķēšana var kaitēt spermatozoīdiem un samazināt auglību